×
Gymnastikk og smerter i hælen

Solemaids-klinikker

Asker

Løp – og Idrettsklinikken v/ Hege Erichsen
T: 667 62 210
h.godheim@loep-og-idrettsklinikken.no
Gå til tidsbestilling

Bergen

Tonus v/ Terje Nitter
T: 551 37 030
post@tonus.no

Farsund

Tiril Kloster Skogland
T: 466 69 409
Tirilsko@gmail.com

Haugesund

Fysioterapeutene Trimeriet Haugesund V/Ørjan Sørhus
T: 464 11 222
orjan@fyst.no

Jakobsli / Trondheim

Bli Optimal – Din kiropraktorklinikk v/ Tor Erik Ekle
T: 924 16 487
Direkte tidsbestilling

Ila medicinske
T: 924 16 487
Direkte tidsbestilling

Kløfta

NEMUS Kløfta v/ Jan-Andreas Fosnæs
T: 630 01 920
janandreas.fosnas@nemus.no 
Direkte timebestilling

Lillestrøm

NEMUS Lillestrøm v/ Thomas Lauvsnes
T: 648 46 767
thomas.lauvsnes@nemus.no
Direkte timebestilling

Molde

ARENA Fysioterapi og kiropraktorklinikk v/ Asmund K. Hjelmeland og Håkon K. Johannessen
T: 7032 39 070
info@arenamolde.no
Direkte timebestilling

Oslo (Røa)

Røa Idrettsklinikk v/ Jørn Karlsen
T: 476 33 327
epost@roaidrettsklinikk.no

Oslo (Skøyen)

NEMUS Skøyen
T: 240 22 887
skoyen@nemus.no
Direkte timebestilling

Oslo (Bryn)

NEMUS Bryn
T: 227 60 550
bryn@nemus.no
Direkte timebestilling

Sola/Tananger

Klinikk Optimal
T: 516 63 333
Post@klinikkoptimal.no

Stavanger

Bjergstedklinikken v/ Tone Skogland
T: 466 68 333
tone.skogland@gmail.com
Direkte timebestilling

Stjørdal

Klinikk for Alle Stjørdal v/ Espen Linaker
T: 934 40 202
Espen.Linaker@klinikkforalle
Direkte timebestilling

Tromsø

Tromsø Fysioterapi v/ Ingrid Hansen og Øyvind Arntsen
T: 48 409 001
post@tromsofysioterapi.no
Direkte timebestilling

Cookies