×
Gymnastikk og smerter i hælen

Solemaids-klinikker

Her finner du en oversikt over alle Solemaids-klinikker i Norge. Finn en sertifisert Solemaids-klinikk i nærheten av deg.

Andenes

Vesterålen Idrettsklinikk As
T: 761 41 195 / 994 04 179
idrettsklinikk@gmail.com
Timebestilling

Arendal

NEMUS Arendal
T: 370 04 444
arendal@nemus.no
Direkte timebestilling

Asker

Løp – og Idrettsklinikken
T: 667 62 210
h.godheim@loep-og-idrettsklinikken.no
Timebestilling

Asker

NEMUS Nesbru
T: 668 53 100
nesbru@nemus.no
Direkte timebestilling

Asker

Asker & Bærum Klinikken
T: 66 90 05 00
post@abklinikken.no
Timebestilling

Asker

NEMUS Asker Sentrum
T: 66 90 50 01
asker@nemus.no
Timebestilling

Bergen

Nitter Aktiv Idrettsfysioterapi
T: 92 94 50 98
terjenitter@icloud.com
Timebestilling

Bergen (Nesttun)

NEMUS Nesttun
T: 55 13 07 00
nesttun@nemus.no
Direkte timebestilling

Birkeland

Birkeland Klinikken
T: 372 77 700
maylinn@peersen.no
Timebestilling

Drammen

Drammen Kiropraktikk & Helse
T: 926 43 531
sandra@drammen-helse.no
Timebestilling

Fredrikstad

NEMUS Fredrikstad
T: 69 36 88 50
post@nemusfsh.no
Direkte timebestilling

Grimstad

Activus
T: 995 58 833
hildegunn@activus.no
Timebestilling

Halden

NEMUS Halden
T: 696 13 026
post@nemusfsh.no
Direkte timebestilling

Harstad

Fysioterapeut Katrine Thorsen Rose 
T: 92443215
katrinet.rose@gmail.com
Timebestilling

Haugesund

Fysioterapeutene Trimeriet Haugesund
T: 464 11 222
orjan@fyst.no
Timebestilling

Haugesund (Åkrehamn)

Haugesund Kiropraktorsenter
T: 52 72 57 07
bollvag@hotmail.com
Timebestilling

Jakobsli

Bli Optimal – Din kiropraktorklinikk
T: 924 16 487
torerik@blioptimal.no
Direkte timebestilling

Kløfta

NEMUS Kløfta
T: 630 01 920
janandreas.fosnas@nemus.no 
Direkte timebestilling

Kokstad og Sandsli

NEMUS Kokstad og Sandsli
T: 406 94 900
kokstad@nemus.no
Direkte timebestilling

Kongsvinger

NEMUS Kongsvinger
T: 628 12 950
kongsvinger@nemus.no
Direkte timebestilling

Kristiansand

Klinikk Andøya
T: 381 18 300
post@klinikkandoya.no
Direkte timebestilling

Kristiansund

Kristiansund Idrettskompetansesenter AS
T: 975 47 716
Thomas@idrettskompetanse.no 
Direkte timebestilling

Levanger

Innherred Idrettsmedisin
T: 902 87 131
post@innherredidrettsmedisin.no
Direkte timebestilling

Levanger

Sprek Levanger AS
T: +47 41936251
oyvind@treningssenter.no
Direkte Timebestilling

Levanger

Selseth & Steiro Fysioterapi v. Fysioterapeut Arild Selseth
T: 45 21 84 51
arildselseth@hotmail.com
Timebestilling

Lillehammer

Aktivklinikken Lillehammer AS
T: 417 56 000
fysio@aktivklinikken.no
Timebestilling

Lillestrøm

NEMUS Lillestrøm
T: 648 46 767
thomas.lauvsnes@nemus.no
Direkte timebestilling

Lyngdal

Sørlandsbadet Manuellterapi & Fysioterapi
T: 469 75 813
kenneth@sorlandsbadet.no
Timebestilling

Malvik

Malvik Fysikalske v. Espen Linaker
T: 72909030
espen@malvikfysikalske.no
Timebestilling

Mandal

Klinikken
T: 382 71 140
kenneth@klinikken.no
Timebestilling

Mandal

Sanden Helsesenter
T: 38265555
signe@sandenhelse.no
Timebestilling

Molde

ARENA Fysioterapi og kiropraktorklinikk
T: 702 39 070
info@arenamolde.no
Direkte timebestilling

Moss

NEMUS Moss
T: 692 55 710
moss@nemus.no
Direkte timebestilling

Moss

Vansjøklinikken i Moss
T: 970 79 806
nordgaard@gmail.com
Direkte timebestilling

Nittedal

NEMUS Nittedal
T: 670 69 600
nittedal@nemus.no
Direkte timebestilling

Nordstrand (Oslo)

Eureka Kiropraktikk 
T: 41 51 60 15
post.eurekanordstrand@gmail.com
Direkte Timebestilling 

Nøtterøy

NEMUS Nøtterøy
T: 92 88 82 88
info@nemus.no
Direkte timebestilling

Olso (Helse Vinslottet)

STERK Helse Vinslottet
T: 21 08 28 00
daniel@sterkhelse.no
Direkte timebestilling

Oslo (Bryn)

NEMUS Bryn
T: 227 60 550
bryn@nemus.no
Direkte timebestilling

Oslo (Majorstuen)

NEMUS Majorstuen
T: 22 06 86 30
majorstuen@nemus.no
Direkte Timebestilling

Oslo (Røa)

Røa Idrettsklinikk
T: 476 33 327
epost@roaidrettsklinikk.no
Direkte timebestilling

Oslo (Skøyen)

NEMUS Skøyen
T: 240 22 887
skoyen@nemus.no
Direkte timebestilling

Oslo (Økern og Vinderen)

Fokusklinikken
T: 226 58 888
post@fokusklinikken.no
Timebestilling

Porsgrunn-Bø

NEMUS Porsgrunn-Bø
T: 35 29 60 10
hei@telemarkkiropraktor.no
Timebestilling

Sandnes

MOVON
T: 517 31 222
kontakt@movon.no
Timebestilling

Sandnes

Klinikk ProAktiv
T: 516 08 400
resepsjon@klinikkproaktiv.no
Timebestilling

Sarpsborg

NEMUS Sarpsborg
T: 69 00 51 01
post@nemusfsh.no
Direkte timebestilling

Sola/Tananger

Klinikk Optimal
T: 516 63 333
Post@klinikkoptimal.no
Direkte timebestilling

Stavanger

Bjergstedklinikken
T: 466 68 333
tone.skogland@gmail.com
Direkte timebestilling

Stavanger

Vaulen Kiropraktorklinikk
T: 994 80 767
post@vaulenkiropraktorklinikk.no
Direkte timebestilling

Stavanger

Vikingklinikken
Kiropraktor Liisa Maria Iversen
T: 47798097
liisa@vikingklinikken.no
Direkte timebestilling

Stavanger

Forusklinikken
T:+47 51 57 66 27 
Rolf@forusklinikken.no
Timebestilling

Stjørdal

Klinikk for Alle – Stjørdal
T: 93440202
espen.linaker@klinikkforalle.no
Timebestilling

Tromsø

Tromsø Fysioterapi
T: 48 409 001
post@tromsofysioterapi.no
Direkte timebestilling

Tromsø

K24
T: 99 102 424
post@klinikk24.no
Timebestilling

Trondheim

Bli Optimal – Din kiropraktorklinikk
T: 924 16 487
torerik@blioptimal.no
Direkte timebestilling

Tønsberg

Tønsberg Kiropraktorklinikk
T: 333 76 333
kiropraktorklinikken@tms.no
Online booking

Verdal

Sprek Verdal AS
T: +47 41936251
e-post: oyvind@treningssenter.no
Direkte Timebestilling

Ås

Ås Fysioterapi og Treningssenter
T: 649 42 900
post@aastreningssenter.no
Online booking

Cookies