×
Gymnastikk og smerter i hælen

Solemaids-klinikker

Asker

Løp – og Idrettsklinikken
T: 667 62 210
h.godheim@loep-og-idrettsklinikken.no
Timebestilling

Bergen

Tonus
T: 551 37 030
post@tonus.no
Timebestilling

Birkeland

Birkeland Klinikken
T: 372 77 700
maylinn@peersen.no
Timebestilling

Farsund

Tiril Kloster Skogland
T: 466 69 409
Tirilsko@gmail.com
Timebestilling

Haugesund

Fysioterapeutene Trimeriet Haugesund
T: 464 11 222
orjan@fyst.no
Timebestilling

Jakobsli

Bli Optimal – Din kiropraktorklinikk
T: 924 16 487
torerik@blioptimal.no
Direkte timebestilling

Kløfta

NEMUS Kløfta
T: 630 01 920
janandreas.fosnas@nemus.no 
Direkte timebestilling

Kristiansand

Klinikk Andøya
T: 381 18 300
post@klinikkandoya.no
Direkte timebestilling

Lillestrøm

NEMUS Lillestrøm
T: 648 46 767
thomas.lauvsnes@nemus.no
Direkte timebestilling

Lyngdal

Sørlandsbadet Manuellterapi & Fysioterapi
T: 469 75 813
kenneth@sorlandsbadet.no
Timebestilling

Mandal

Klinikken
T: 382 71 140
kenneth@klinikken.no
Timebestilling

Molde

ARENA Fysioterapi og kiropraktorklinikk
T: 702 39 070
info@arenamolde.no
Direkte timebestilling

Moss

NEMUS Moss
T: 692 55 710
moss@nemus.no
Direkte timebestilling

Moss

Vansjøklinikken i Moss
T: 970 79 806
nordgaard@gmail.com
Direkte timebestilling

Nittedal

NEMUS Nittedal
T: 670 69 600
nittedal@nemus.no
Direkte timebestilling

Oslo (Røa)

Røa Idrettsklinikk
T: 476 33 327
epost@roaidrettsklinikk.no
Direkte timebestilling

Oslo (Skøyen)

NEMUS Skøyen
T: 240 22 887
skoyen@nemus.no
Direkte timebestilling

Oslo (Bryn)

NEMUS Bryn
T: 227 60 550
bryn@nemus.no
Direkte timebestilling

Sandnes

MOVON
T: 517 31 222
kontakt@movon.no
Timebestilling

Sola/Tananger

Klinikk Optimal
T: 516 63 333
Post@klinikkoptimal.no
Direkte timebestilling

Stavanger

Bjergstedklinikken
T: 466 68 333
tone.skogland@gmail.com
Direkte timebestilling

Stjørdal

Klinikk for Alle Stjørdal
T: 934 40 202
Espen.Linaker@klinikkforalle
Direkte timebestilling

Tromsø

Tromsø Fysioterapi
T: 48 409 001
post@tromsofysioterapi.no
Direkte timebestilling

Tromsø

K24
T: 99 102 424
post@klinikk24.no
Timebestilling

Trondheim

Ila medicinske
T: 924 16 487
torerik@blioptimal.no
Direkte timebestilling

Cookies